Ilgalaikės paskolos internetu

Ieškote naujo automobilio? Svarstote apie būsto renovaciją? Norite išvykti į tolimus egzotiškus kraštus? O gal norite padengti savo studijų įmokas? Kad ir kokia priežastis bebūtų – prireikus didesnės pinigų sumos, gelbsti greitos ilgalaikės paskolos internetu! Todėl jei Jums reikia operatyvios finansinės paspirties, galite kreiptis į oficialius Lietuvoje veikiančius kreditorius, kurie suteiks Jums norimo dydžio vartojimą paskolą!

manopaskolaPaskolos: nuo 300 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti paskolą
bigbankPaskolos: nuo 750 iki 15 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 12 iki 72 mėn.Gauti paskolą
ecocreditPaskolos: iki 1400 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą
mogoPaskolos: nuo 500 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: iki 72 mėn.Gauti paskolą
minipaskolaPaskolos: iki 2000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 2 iki 24 mėn.Gauti paskolą
finbeePaskolos: iki 6000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 12 iki 60 mėn.Gauti paskolą
vivusPaskolos: iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą
creditstarPaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 5 d. iki 36 mėn.Gauti paskolą
protingapaskolaPaskolos: nuo 300 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti kreditą
paskolostauPaskolos: nuo 140 iki 1500 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 3 iki 12 mėn.Gauti kreditą
providentPaskolos: iki 2100 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 45 iki 90 sav.Gauti paskolą
savyPaskolos: iki 35 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 3 iki 60 mėn.Gauti paskolą
credit24Paskolos: iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 36 mėn.Gauti paskolą
smspinigaiPaskolos: nuo 500 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 mėn. iki 3 metų.Gauti paskolą
piniginePaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 d. iki 48 mėn.Gauti paskolą

Vartojimo kreditas internetu – brangesnių pirkinių garantas

Ne kiekvienas turime labai daug santaupų – ir ne todėl, kad nemokėtume planuoti savo finansų ar nežinotume, kaip reikia elgtis su pinigais. Dažnai taupyti neleidžia mūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Turbūt ir jūs ne kartą esate susidūrę su prasta finansine padėtimi ar tiesiog nepakankamu darbo užmokesčiu, kuris neleidžia kiekvieną mėnesį atsidėti reikšmingesnę pinigų sumą nenumatytiems atvejams.

Puikiai suprantama, kad kiekvienas norime gyventi geriau ir patogiau, todėl natūralu, jog laikui bėgant atsiranda būtinybė įsigyti vieną ar kitą brangesnį pirkinį, kuriam neturime pakankamos pinigų sumos. Įprastai nenorime kreiptis į savo artimus žmones ir prašyti didelės paskolos, todėl ieškome kitų efektyvių alternatyvų.

Vartojamoji paskola yra vienas iš seniausių finansinių instrumentų, padedantis daugeliui vartotojų išspręsti svarbesnius finansinius klausimus. Dar tuomet, kai Lietuvoje nebuvo greitųjų kreditų bendrovių, komerciniai bankai savo klientams teikė vartojamąsias paskolas. Žinoma, tuomet ilgalaikiai kreditai būdavo suteikiami kur kas sudėtingiau ir tekdavo laukti gerokai ilgiau. Todėl greitųjų kreditų bendrovės tokią situaciją radikaliai pakeitė, vartotojams pasiūlydami greitą vartojamosios paskolos internetu galimybę.

Ir nors vartojimo kreditai yra didesni – jei jūsų mėnesinės pajamos yra pakankamos, o kredito istorija švari, tuomet galite tikėtis labai greito teigiamo kreditorių atsakymo. Šiandien ilgalaikių kreditų paraiškos apdorojamos labai operatyviai, todėl vartotojams sukuriamos itin palankios sąlygos be jokių nesklandumų ir papildomų rūpesčių įsigyti didesnės vertės pirkinius ar paslaugas.

Ar vartojamoji paskola ir greitasis kreditas yra vienas ir tas pats?

Atsakymas vienareikšmiškas – tikrai ne! Jei ruošiatės pasinaudoti kreditorių teikiamomis paslaugomis, turite atskirti šias dvi paskolų rūšis. Ilgalaikės paskolos (arba vartojamosios paskolos) skiriasi nuo greitųjų kreditų, todėl pateiksime jums pagrindinius jų skirtumus.

  • Pirmiausia reikia pabrėžti, kad vartojamoji paskola internetu yra didesnės vertės nei tuo tarpu greitieji kreditai. Būtent todėl ilgalaikės paskolos įprastai imamos tuomet, kai perkami brangesni daiktai arba paslaugos. Taip pat vartojimo paskola gali būti imama ir tuomet, kai perkamas automobilis ar nekilnojamasis turtas.
  • Vartojimo paskola internetu gali būti grąžinta per kur kas ilgesnį laikotarpį. Proporcingai ilgalaikės paskolos dydžiui yra suteikiamas ir ilgesnis grąžinimo terminas. Kartais jis siekia ir ne vieną dešimtmetį. Tokios sąlygos sudaromos tam, kad vartotojams būtų lengviau grąžinti paskolą ir finansiniai įsipareigojimai netaptų didele našta.
  • Svarbu ir tai, kad skirtingai nei greitųjų kreditų, vartojamosios paskolos palūkanos nėra tokios didelės. Trumpiau tariant, ilgalaikė paskola pasižymi mažesnėmis palūkanomis, bet skolininkas įsipareigoja ilgesniam laikotarpiui.

Ar suteikiamos ilgalaikės paskolos be užstato?

Be jokios abejonės. Šiuolaikiniai kreditoriai visuomet stengiasi sukurti kuo palankesnes sąlygas savo vartotojams, todėl jau ne vienerius metus ilgalaikės paskolos be užstato yra tapusios realybe. Tai suteikia puikiausias galimybes savo finansinius klausimus išspręsti be jokių papildomų rūpesčių ir jums priklausančio turto įkeitimo. Tai reiškia, kad ilgalaikiai kreditai internetu suteikiami vertinant vartotojo finansinę būklę – kiekvieną mėnesį gaunamas oficialias pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus ir kitus svarbius veiksnius.

Prireikė vartojamosios paskolos internetu – nuo ko pradėti ir ką daryti?

Vartojamasis kreditas šiandien gali būti suteiktas labai paprastai ir greitai. Visų pirma, jei jums reikalingas ilgalaikis kreditas, peržiūrėkite, ką siūlo oficialūs Lietuvoje veikiantys kreditoriai. Suprantama, kad internete ieškoti kiekvienos ilgalaikes paskolas teikiančios kredito bendrovės gali būti pakankamai sudėtinga, o ir laiko sugaištumėte kur kas daugiau nei galite sau leisti. Todėl aukščiau pateiktas kredito bendrovių sąrašas, iš kurio galite pasirinkti atitinkamą kreditorių. Visos sąraše esančios bendrovės gali suteikti ilgalaikę paskolą internetu, todėl pasirinkimo procesas bus gerokai paprastesnis ir greitesnis.

Kai rasite jus dominančius kreditorius, spauskite „GAUTI PASKOLĄ“. Būsite nukreipti į kredito bendrovės internetinį tinklalapį, kuriame užpildysite paraišką. Kai paraiška pasieks kreditorius, jos apdorojimas ir vertinimas įvyks keliolikos minučių bėgyje, todėl atsakymas bus pateiktas kaip įmanoma greičiau. Galiausiai sulaukus teigiamo atsakymo, vartojamoji paskola jūsų rankas pasieks akimirksniu!

Nuo šiol, jei prireiks ilgalaikės paskolos internetu, tereikės įvertinti naujausius įvairių kredito bendrovių pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris pasižymi palankiausiomis sąlygomis ir atitinka visus jūsų reikalavimus.