Bigbank.lt

bigbankPaskolos: nuo 750 iki 15 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 6 iki 72 mėn.Gauti paskolą

Bigbank.lt – tai daugiau nei 20 metų veikiantis, Tartu mieste įkurtas ir sėkmingai Lietuvos rinkoje įsitvirtinęs kreditorius. Į individualius klientų poreikius ir paslaugų paprastumą bei prieinamumą orientuotas paslaugos teikėjas, turi nuolatinį savo klientų ratą ir vis augančią paklausą.

Naudojantis bigbank.lt paslaugomis, galima pasiskolinti nuo 750 iki 15 000 eurų. Grąžinti pinigus numatoma per 6-72 mėnesius. Esant reikalui, terminas gali būti pratęstas, iš anksto informavus banką ir pasirašius sutartį, numatančią konkrečias palūkanas bei sąlygas. (daugiau…)

Credit24.lt

credit24Paskolos: nuo 100 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 36 mėn.Gauti paskolą

Credit24.lt yra viena iš populiariausių ir palankiai klientų vertinamų Lietuvos kredito bendrovių.

Bendrovės paslaugos apima tiek trumpalaikes, tiek ir ilgalaikes paskolas, kurių sumų dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, o grąžinimo terminai numatomi 1-36 mėnesiams. (daugiau…)

Creditstar.lt

creditstarPaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 5 d. iki 36 mėn.Gauti paskolą

Creditstar.lt – tai viena iš populiariausių Lietuvos kredito įmonių, valdoma tarptautinės kreditų grupės „Creditstar Group“.

Pagrindiniai bendrovės principai – atsakingumas, lankstumas bei tvirto ryšio su klientu užmezgimas. Dėl šios priežasties į bendrovę kreipiasi žmonės, susiduriantys su laikinais finansiniais iššūkiais, norintys surasti palankiausią sprendimą. (daugiau…)

FinBee.lt

finbeePaskolos: nuo 300 iki 6000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 12 iki 60 mėn.Gauti paskolą

FinBee – tai nuo 2015-ųjų Lietuvoje veikianti internetinių paskolų platforma, sukurta siekiant įgyvendinti „peer-to-peer“ (žmogus žmogui) modelį, kuris prieš 10 metų buvo pristatytas Didžiojoje Britanijoje. Esminis tokios paslaugos išskirtinumas – finansinės institucijos nebuvimas ir visų operacijų vykdymas tarp registruotų vartotojų, kurie tampa besiskolinančiais ir skolintojais.

Tai vis daugiau dėmesio sulaukianti paslauga, kadangi abi pusės turi galimybes laimėti. Norintieji pasiimti kreditą moka mažesnes palūkanas, o jį skiriantieji gauna didesnę investicinę grąžą. (daugiau…)