Bigbank.lt

bigbankPaskolos: nuo 750 iki 15 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 6 iki 72 mėn.Gauti paskolą

Bigbank.lt – tai daugiau nei 20 metų veikiantis, Tartu mieste įkurtas ir sėkmingai Lietuvos rinkoje įsitvirtinęs kreditorius. Į individualius klientų poreikius ir paslaugų paprastumą bei prieinamumą orientuotas paslaugos teikėjas, turi nuolatinį savo klientų ratą ir vis augančią paklausą.

Naudojantis bigbank.lt paslaugomis, galima pasiskolinti nuo 750 iki 15 000 eurų. Grąžinti pinigus numatoma per 6-72 mėnesius. Esant reikalui, terminas gali būti pratęstas, iš anksto informavus banką ir pasirašius sutartį, numatančią konkrečias palūkanas bei sąlygas.

Bigbank.lt paskolos suteikimas pritaikomas kiekvieno poreikiams. Registracijos formą galima užpildyti tiek namuose, naudojantis elektroninės bankininkystės ar mobiliąsias paslaugas, tiek ir atvykus į bigbank.lt ar „PayPost“ skyrius bet kurioje Lietuvos vietoje. Dažniausiai registracija patvirtinama per parą, po kurios pasirašoma sutartis ir pinigų suma dar tą pačią dieną pasiekia kliento banko sąskaitą.

Siekiant užtikrinti kuo didesnę klientų gerovę, bigbank.lt specialistai konsultuoja individualius asmenis, atsižvelgdami į jų finansinę istoriją, amžių ir kitus aspektus, padedančius nustatyti kredito dydį bei grąžinimo galimybes. Dėl šios priežasties kreditorius yra linkęs bendradarbiauti su klientu ir pasiūlyti geriausias sąlygas tam, kad būtų užmegztas ilgalaikis ir tvirtas ryšys.

Taip pat numatomos gana lanksčios kredito grąžinimo galimybės. Esant stabiliai finansinei situacijai, kiekvieną mėnesį nuo sąskaitos nuskaičiuojama konkreti pinigų suma iki tol, kol visa paskola yra padengiama. Jei atsiranda galimybė padengti didesnę sumos dalį vienu metu ar sumokėti kreditą iš karto, tai padaryti taip pat įmanoma, tereikia kreiptis į bigbank.lt atstovus ir pasirašyti atitinkamas sutartis.