Credit24.lt

credit24Paskolos: nuo 100 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 36 mėn.Gauti paskolą

Credit24.lt yra viena iš populiariausių ir palankiai klientų vertinamų Lietuvos kredito bendrovių.

Bendrovės paslaugos apima tiek trumpalaikes, tiek ir ilgalaikes paskolas, kurių sumų dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, o grąžinimo terminai numatomi 1-36 mėnesiams.

Negana to, yra siūlomi specialūs pasirinkimai individualiems klientams bei šeimoms. Pavyzdžiui, pasirinkus šeimos paskolą, paskolos grąžinimo pradžią galima atidėti 3 mėnesiams, o sumokėjus kreditą per 60 dienų – išvengti palūkanų.

Siekiant užtikrinti klientų patogumą, credit24.lt užtikrina patogų ir paprastą kredito gavimą. Pakanka turėti prieigą prie interneto ir po kelias minutes truksiančios registracijos bei sutarties pasirašymo, turėsite pinigus savo kišenėje. Jei negalite kredito pasiskolinti internetu, atvykite į prekybos centrą „Maxima“ arba „PayPost“ skyrius – čia galėsite pasiimti paskolą, kurios dydis neturėtų viršyti 1500 eurų.

Grąžinti kreditą taip pat galėsite jums patogiausiu būdu. Dažniausiai pasirenkamas bankinis pavedimas, kurį galite atlikti patys naudodamiesi internetine bankininkyste arba kreipdamiesi į šalia esantį banko filialą. Kreditą sumokėsite ir apsipirkinėdami parduotuvėse „Maxima“ ar loterijos „Perlas“ terminaluose bei Lietuvos Spauda kioskuose.

Klientai, norėdami peržiūrėti savo paskolos istoriją ar sutartį, tai gali padaryti bet kuriuo metu prisijungę prie internetinio credit24.lt tinklalapio. Čia taip pat galima atlikti įvairius pokyčius – padidinti paskolos sumą, sumažinti mėnesinius mokesčius, atidėti grąžinimo terminą. Atsakymus į iškilusius klausimus per 1 valandą el. paštu arba telefonu pateiks credit24.lt darbuotojai (į skambučius atsakoma visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 valandos).