Creditstar.lt

creditstarPaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 5 d. iki 36 mėn.Gauti paskolą

Creditstar.lt – tai viena iš populiariausių Lietuvos kredito įmonių, valdoma tarptautinės kreditų grupės „Creditstar Group“.

Pagrindiniai bendrovės principai – atsakingumas, lankstumas bei tvirto ryšio su klientu užmezgimas. Dėl šios priežasties į bendrovę kreipiasi žmonės, susiduriantys su laikinais finansiniais iššūkiais, norintys surasti palankiausią sprendimą.

Creditstar.lt siūlo skirtingo dydžio kreditus, kurių suma svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir paskolos sumą, grąžinimo terminas gali būti nuo 5 dienų iki 36 mėnesių.

Siekdama užtikrinti kuo didesnį patogumą ir taupydama klientų laiką, creditstar.lt siūlo internetines paslaugas. Norint tapti bendrovės klientu, pakanka susikurti asmeninę kredito sąskaitą, o tuomet nurodžius teisingus ir tikslius duomenis, laukti atsakymo iš kredito bendrovės. Registracija atvira 24 valandas per parą, tačiau atsakymas bus pateiktas klientų aptarnavimo skyriaus darbo valandomis. Sąžiningas duomenų pateikimas yra labai svarbus, kadangi kiekvienas klientas yra patikrinamas, atsižvelgiant į jo mokumą, finansinę istoriją iri galimybes grąžinti pasiskolintą kreditą.

Gavus teigiamą creditstar.lt atsakymą dėl suteikiamos galimybės skolintis kreditą, pildoma paraiška paskolai gauti. Už tai reikia sumokėti 0,01 Eur mokestį iš asmeninės banko sąskaitos, į kurią ir bus pervestas kreditas. Teisingai užpildžius duomenis ir pateikus paraišką, pinigai jūsų banko sąskaitą turėtų pasiekti ne ilgiau nei per 15 minučių.

Kredito grąžinimas vykdomas kas mėnesį sumokant nustatyto dydžio sumą bankiniu pavedimu. Norint sutaupyti, kreditą galima grąžinti ir anksčiau, o iškilus finansiniams nesklandumams ir sumokėjus papildomą mokestį, grąžinimo terminas gali būti atidėtas 5-30 dienų laikotarpiui.