Ecocredit.lt

ecocreditPaskolos: nuo 100 iki 1400 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą

Ecocredit.lt – tai kredito paslaugas teikianti bendrovė, siūlanti paskolas, kurių sumos svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų.

Paskolos yra teikiamos vyresniems nei 18 ir jaunesniems nei 70 metų asmenims, turintiems nuolatinę darbo vietą ir pajamas.

Norint gauti reikiamo dydžio paskolą, reikia atlikti visoms panašias paslaugas teikiančioms bendrovėms būdingus žingsnius. Registruojantis internetinėje ecocredit.lt sistemoje būtina teisingai ir tiksliai nurodyti asmeninius duomenis, reikalingus tapatybės patvirtinimui bei mokumo įvertinimui. Taip pat įsipareigojama per 160 valandų pervesti 0,29 Eur mokestį iš asmeninės banko sąskaitos, į kurią bus pervestas kreditas ir atliekamos grąžinimo įmokos. Neatlikus mokesčio, registracija bus anuliuota ir kreditas nesuteiktas.

Po sėkmingos registracijos reikės užpildyti kredito suteikimo paraišką, iš krepšelio pasirenkant jums tinkamiausią grąžinimo terminą ir reikiamą kredito sumą.

Gautą kreditą galėsite grąžinti tiek elektroniniu pavedimu, tiek pristatę sąskaitą su brūkšniniu kodu į Lietuvos Spaudos ar Lietuvos pašto skyrius, „Paypost“ ar loterijos „Perlas“ terminalus, taip pat į prekybos centro „Maxima“ kasas.

Jei jūsų finansinė situacija netikėtai pagerėja ir norite sumą grąžinti anksčiau, tai galite padaryti prisijungę prie savitarnos sistemos internete ir pasirinkę laukelį „PAGALBA“. Naujame biliete nurodysite temą „Dėl išankstinio kredito grąžinimo“ ir pateiksite savo vardą, pavardę, asmens kodą, grąžinimo priežastį bei datą. Sumokėję sutartyje nurodytą mokestį, galėsite padengti visą paskolos sumą.

Tuo pačiu, prireikus, naudodamiesi savitarnos sistema galėsite grąžinimo terminą pratęsti.