Ferratum.lt – Minipaskola.lt

minipaskolaPaskolos: nuo 100 iki 2000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 2 iki 24 mėn. Gauti paskolą

Ferratum.lt (minipaskola.lt) – tai UAB „Ferratum“ valdoma kredito bendrovė, užsiimanti trumpalaikėmis ir ilgalaikėmis paskolomis.

Užpildę elektroninės registracijos formą, galite skolintis nuo 100 iki 2000 eurų. Trumpalaikes paskolas turėsite grąžinti per 30, 60 ar 90 dienų, o ilgalaikes per 2-24 mėnesius. Pirmą kartą registruojantis galima prašyti ne didesnės kaip 300 eurų trumpalaikės paskolos arba didžiausios 2000 eurų paskolos – bet tik tuo atveju, jei jūsų paskolų istorija yra nepriekaištinga.

Norėdami tapti minipaskola.lt klientu privalote būti ne jaunesnis nei 21 ir ne vyresnis nei 75 metų. Negalite turėti laiku neapmokėtų skolų ar kitokių finansinių įsipareigojimų pažeidimų. Taip pat, minipaskola.lt kreditus teikia tik dirbantiems asmenims, todėl, jei negaunate nuolatinių pajamų, jūsų prašymas gali būti atmestas.

Gautas kreditas privalo būti grąžintas iki termino pabaigos (kitu atveju už kiekvieną dieną turėsite mokėti delspinigius). Sąskaita, į kurią turite grąžinti paskolą, nurodoma užpildžius elektroninę registraciją. Mokėdami pinigus bankiniu pavedimu (elektronine bankininkyste ar atvykę į banko filialą), mokėjimo paskirtyje privalote nurodyti paskolos sutarties numerį arba savo asmens kodą. Taip pat, sumą galite grąžinti ir Lietuvos pašto skyriuose, „Perlas“ terminaluose ar prekybos centro „Maxima“ kasose.

Neturėdami galimybės kreditą apmokėti laiku, galite pratęsti grąžinimo terminą 30 dienų, bet ne daugiau nei 5 kartus kiekvienai pasiimtai paskolai. Tai galite padaryti tiek SMS žinute, tiek ir prisijungę prie internetinės svetainės.