FinBee.lt

finbeePaskolos: nuo 300 iki 6000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 12 iki 60 mėn.Gauti paskolą

FinBee – tai nuo 2015-ųjų Lietuvoje veikianti internetinių paskolų platforma, sukurta siekiant įgyvendinti „peer-to-peer“ (žmogus žmogui) modelį, kuris prieš 10 metų buvo pristatytas Didžiojoje Britanijoje. Esminis tokios paslaugos išskirtinumas – finansinės institucijos nebuvimas ir visų operacijų vykdymas tarp registruotų vartotojų, kurie tampa besiskolinančiais ir skolintojais.

Tai vis daugiau dėmesio sulaukianti paslauga, kadangi abi pusės turi galimybes laimėti. Norintieji pasiimti kreditą moka mažesnes palūkanas, o jį skiriantieji gauna didesnę investicinę grąžą.

Yra siūloma pasiimti kreditą, kurio dydžiai svyruoja nuo 300 iki 6000 eurų. Kreditus grąžinti įsipareigojama per 12-60 mėnesių.

Norintys pasiskolinti reikiamo dydžio kreditą, privalo užpildyti elektroninę paraiškos formą, pateikiamą bendrovės internetiniame tinklalapyje. Teisingai ir tiksliai nurodžius asmeninius duomenis, anketa yra kruopščiai patikrinama, įvertinant kliento mokumą, kredito istoriją bei galimus finansinius pažeidimus. Atsakymas dėl galimo paskolos gavimo pateikiamas per 1 darbo dieną. Tuomet galima prašyti reikiamo kredito ir po 1-15 dienų atsiranda investuotojas, galintis suteikti jums paskolą. Pasirašoma sutartis ir susitariama dėl mėnesinių įmokų. Esant galimybėms ir norui, kreditą galima grąžinti ir iki termino pabaigos – taip sutaupysite, nes mokėsite tik už faktines dienas, kurių metu naudojotės kreditu. Vėluojant grąžinti kreditą, taikomi papildomi mokesčiai, galimas skolos išieškojimas. Kad tokios situacijos būtų išvengta, reikia kuo greičiau susiekti su FinBee ir ieškoti abiems pusėms priimtino sprendimo.