Mogo.lt

mogoPaskolos: nuo 500 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: iki 72 mėn.Gauti paskolą

Mogo.lt – tai Lietuvoje vis labiau populiarėjanti ir didelį savo klientų ratą turinti kredito bendrovė, veikianti tarptautiniu mastu ir siūlanti išperkamosios nuomos paslaugas tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

Naudojantis bendrovės paslaugomis galima pasiskolinti nuo 500 iki 10 000 eurų, kuriuos numatoma grąžinti per 6 metus.

Norint pasiskolinti pinigų iš mogo.lt, reikia turėti savo vardu registruotą automobilį ir užpildyti registracijos paraišką. Tai galima padaryti internetu, mobiliuoju telefonu ar atvykus į mogo.lt aptarnavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Marijampolėje. Tuomet jūsų paraiška bus svarstoma ir po 30 minučių bendrovė pateiks atsakymą. Galiausiai tereikės atvykti į klientų aptarnavimo punktą, pasirašyti sutartį ir pasiimti reikiamo dydžio kreditą. Sudarant sutartį, jūsų automobilis yra paliekamas kaip užstatas, tačiau visą paskolos laikotarpį ir toliau galite juo naudotis. Verta pastebėti, kad mogo.lt paskolas teikia tiek lengviesiems, tiek ir krovininiams ar komerciniams automobiliams, kurių amžius nėra nustatytas ar ribojamas. Padengiama suma siekia iki 90% automobilio vertės.

Grąžinti pasiskolintą kreditą numatoma kas mėnesį sumokant nustatyto dydžio įmokas. Dėl jūsų patogumo, mogo.lt reguliariai siųs trumpąsias SMS žinutes apie artėjančius grąžinimo terminus. Jei dėl tam tikrų nesklandumų nepavyksta kredito grąžinti laiku, apie tai būtina informuoti mogo.lt ir bendro susitarimo būdu pratęsti grąžinimo terminą. Jei pinigų suma nėra grąžinama ir klientas atsisako bendradarbiauti su bendrove, užstatu paliktas automobilis atitenka kreditoriui.