Paskoliukas.lt

paskoliukasPaskolos: nuo 100 iki 1000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 iki 55 d.Gauti paskolą

Paskoliukas.lt – tai paskolas lietuviams teikianti kredito bendrovė, valdoma UAB „ARN group“.

Bendrovė pasižymi ypatingu dėmesiu individualiems klientams, kadangi paskolų dydžiai yra nustatomi atidžiai įvertinant kiekvieno besiskolinančiojo paskolų istoriją, mokumą ir galimybes grąžinti kreditą.

Jei esate Lietuvos Respublikos pilietis, turintys nuolatinę darbo vietą ir nuolatines pajamas, galiojantį asmens dokumentą bei veikiantį telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, jūs galite tapti paskoliukas.lt klientais. Kad tai padarytumėte, pakaks užpildyti elektroninę registracijos formą, nurodyti savo duomenis ir pateikti prašymą dėl norimos paskolos dydžio.

Grąžinti paskolą galite tiek dalimis, tiek ir vienu metu. Norėdami grąžinti visą sumą anksčiau nei baigiasi numatytas terminas, turite kreiptis į bendrovę prieš 5 darbo dienas su prašymu ir po 2 kalendorinių dienų sulauksite atsakymo. Papildomo mokesčio už anksčiau grąžinamą kreditą mokėti nereikia. Tą patį turėtumėte daryti ir tuo atveju, jei esate tikri, kad nesugebėsite laiku grąžinti kredito – jo pratęsimas padės išvengti delspinigių mokėjimo ir galimų teisinių nemalonumų ateityje.

Paskoliukas.lt kreditą galėsite grąžinti tiek namuose (atlikdami banko pavedimą), tiek ir atvykę į artimiausio banko filialą, apmokėję sąskaitą-faktūrą „Perlo“ terminaluose, „Maxima“ kasose, Lietuvos Spaudos, R-Kiosk kioskuose ar „PayPost“ terminaluose.

Jei grąžindami kreditą sumokėjote didesnę įmoką nei nurodyta sutartyje, turite parašyti prašymą (elektroniniu ar paprastu paštu) dėl permokos grąžinimo. Prašyme turi būti nurodytas jūsų vardas, pavardė, asmens kodas, suma, kurią turite atgauti, bei jūsų banko sąskaitos numeris.