Pinigine.lt

piniginePaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 d. iki 48 mėn.Gauti paskolą

Pinigine.lt – tai trumpalaikius ir ilgalaikius kreditus teikianti paskolų bendrovė, kurią valdo UAB „Minibank“.

Paskolų prašyti gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai, ne jaunesni nei 19 ir ne vyresni nei 75 metų, turintys nuolatines pajamas. Bendrovės klientais negali tapti finansinių įsiskolinimų turintys asmenys.

Naudojantis bendrovės paslaugomis galima gauti kreditą, kurio suma svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų. Paskolą grąžinti įsipareigojama nuo 15 dienų iki 48 mėnesių.

Yra siūlomi dviejų rūšių kreditai – trumpalaikiai ir ilgalaikiai. Trumpalaikius reikia grąžinti per 30 kalendorinių dienų,  o ilgalaikiai grąžinami mėnesinėmis įmokomis nuo 2 mėnesių ir ilgiau.

Norint tapti pinigine.lt klientu pakanka užpildyti bendrovės internetiniame tinklalapyje pateiktą registracijos paraišką. Privaloma nurodyti tikslius ir teisingus duomenys, kadangi jie yra tikrinami ir bet kokia klaida ar finansinių įsiskolinimų turėjimas užkirs kelią kreditui gauti. Taip pat registracijos metu privaloma sumokėti vienkartinį 0,01 Eur mokestį, taikomą daugelyje kredito bendrovių. Jį svarbu sumokėti iš tos pačios sąskaitos, į kurią bus pervesta reikiamo dydžio paskola. Grąžinti kreditą galima ir iš kitos sąskaitos, tačiau tokiu atveju mokėjimo paskirties laukelyje privaloma nurodyti kreditą gavusio asmens vardą, pavardę ir asmens kodą.

Pinigine.lt garantuoja greitas ir patogias finansines paslaugas, kadangi po patvirtintos paraiškos pinigai kliento sąskaitą pasiekia vos per 15 minučių.

Esant reikalui, pasiskolintą kreditą galima grąžinti ir anksčiau. Visas sąlygas ir mokesčius galima sužinoti apsilankius „kliento zonoje“ ar susisiekus su bendrovės darbuotojais, atsakinėjančiais į telefono skambučius pirmadieniais-penktadieniais 8-22 val. ir šeštadieniais-sekmadieniais 9-20 val.