Provident.lt

providentPaskolos: nuo 100 iki 2100 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 45 iki 90 savaičių.Gauti paskolą

Provident.lt – tai vis didesnio populiarumo Lietuvos klientų tarpe sulaukiantis kreditorius, kuris priklauso „International Personal Finance“ grupei, puoselėjančiai britiškas tradicijas.

Sumos, kurias skolina bendrovė, svyruoja nuo 100 iki 2100 eurų, tačiau šiuo atveju svarbu pastebėti, kad didesnio dydžio kreditai teikiami tik nuolatiniams klientams. Siekiant užtikrinti skaidrumą ir atsakingumą, naujiesiems provident.lt klientams suteikiami tik mažesnio dydžio kreditai, kuriuos reikia grąžinti pakankamai greitai. Įvertinus, kad klientas vykdo savo įsipareigojimus, kitos paskolos suma gali būti didesnė ir paskolinta ilgesniam laiko tarpui.

Norint gauti paskolą naudojantis provident.lt paslaugomis, galima kreiptis telefono numeriu 8 661 06 300 arba užpildyti internetiniame bendrovės tinklalapyje pateikiamą kredito paraiškos formą. Tą pačią dieną provident.lt darbuotojai peržiūrės paraišką ir įvertinę kliento mokumą, pateiks atsakymą. Po to beliks susitikti su kredito tarpininku, išsamiai paaiškinsiančiu visas sąlygas, ir pasirašyti dvišalę sutartį.

Kreditą grąžinti galima dviem būdais – elektroniniu pavedimu arba naudojantis aptarnavimo namuose paslaugomis. Pasirinkus pastarąjį variantą, kredito tarpininkas kiekvieną savaitę apsilankys jūsų namuose ir paims sutartyje nustatyto dydžio įmoką. Negana to, klientas galės konsultuotis bet kokiais rūpimais finansiniais klausimais ar tartis dėl sutarties sąlygų. Remiantis bendrovės praktika, nustatyta, kad kredito tarpininko apsilankymai namuose užtikrina kredito grąžinimą laiku bei savarankiškumą valdant asmeninius finansus.

Taigi, norėdami bendradarbiauti su atsakingu ir lanksčiu kreditoriumi, turėtumėte apsvarstyti provident.lt, kuriam itin svarbus ryšys su kiekvienu klientu.