Savy.lt

savyPaskolos: nuo 200 iki 35 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 3 iki 60 mėn.Gauti paskolą

Savy – tai elektroninė kredito teikimo sistema, kurios veiklą Lietuvoje administruoja UAB „Bendras finansavimas“.

Bendrovė išsiskiria tuo, kad pati tiesiogiai neteikia jokių finansinių paslaugų ir nevykdo bankinių operacijų. Internetinė platforma sukurta taip, jog kiekvienas registruotas vartotojas galėtų teikti ir pasiimti kreditus iš kitų vartotojų. Tokiu būdu išvengiama įsipareigojimų bankams ar kitiems kreditoriams bei sudaromos palankiausios sąlygos abiems pusėms.

Norint tapti Savy klientu, reikia užpildyti visą parą prieinamą registracijos formą. Nurodžius reikalingus duomenis ir juos patvirtinus, paraiška peržiūrima bendrovės darbo metu, įvertinant kliento mokumą ir patikimumą. Gavus teigiamą atsakymą, galima teikti kredito paraišką ir laukti finansavimo pasiūlymo bei pinigų sąskaitoje.

Nors finansinės operacijos vyksta tiesiogiai tarp registruotų vartotojų, tačiau yra tam tikri kriterijai, kurių turi laikytis abi pusės. Visų pirma, Savy internetinė kredito sistema yra pagrįsta pasitikėjimo principu, kurio tikimasi tiek iš skolintojo, tiek ir iš skolinančiojo. Tai užtikrinti padeda bendrovės vykdomas stebėjimas. Taip pat, kredito dydžiai, kuriuos galima pasiskolinti naudojantis šia platforma, svyruoja nuo 200 iki 500 000 eurų. Pinigus grąžinti numatoma per 6-60 mėnesių. Palūkanos, taikomos paskolai su nekilnojamojo turto įkeitimu – nuo 6%, o imant vartojimo paskolą – nuo 12%.

Kaip ir įprastose kredito įstaigose, klientas turi galimybę paskolą sumokėti anksčiau nei jos grąžinimo terminas. Už tai nėra imamas papildomas mokestis. Tuo pačiu, siekiant užtikrinti sąžiningumo principą, kiekvieną dieną, kai vėluojama grąžinti nustatytą sumą, yra skaičiuojami delspinigiai.