Skolometras.lt

skolometrasRefinansuojama suma: iki 30 000 EURRefinansuoti

Skolometras – tai refinansavimo paslaugas Lietuvoje siūlanti bendrovė, priklausanti tarptautinei „Minuson“ grupei, veikiančiai 14-oje pasaulio valstybių.

Tai nėra dar vienas greitasis kreditorius. Bendrovės pagrindinis siekis ir tikslas – kuo labiau sumažinti klientų finansinių įsipareigojimų naštą ir stabilizuoti išlaidų biudžetą. Tai pasiekiama refinansavimo būdu, kai jau turimi kreditai yra sujungiami į vieną, mokant įmokas vienai institucijai klientui palankesnėmis sąlygomis.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, refinansuojama iki 30 000 eurų. Metinis palūkanų dydis svyruoja nuo 8% iki 25%, priklausomai nuo kiekvieno kliento kredito istorijos, mokumo, turimų finansinių įsipareigojimų ir realių galimybių grąžinti kreditą.

Norint tapti Skolometras klientu, reikia užpildyti internetiniame puslapyje patalpintą registracijos formą. Pirminiai reikalavimai kandidatui – Lietuvos Respublikos pilietybė, nuolatinė darbo vieta ir/arba pastovios pajamos. Visus nurodytus laukelius reikia užpildyti kuo išsamesne ir tikslesne asmenine informacija, kadangi ji bus tikrinama ir vertinama, priimant sprendimą ar bendrovės partneriai gali finansuoti kreditą. Paslaugos nėra suteikiamos didelius ir ilgalaikius įsiskolinimus ar kitokius finansinius pažeidimus turintiems asmenims.

Bendrovės paslaugos nėra mokamos, tereikia pervesti 0,01 Eur mokestį, skirtą nustatyti tapatybei. Mokestis turi būti pervestas iš tos pačios banko sąskaitos, į kurią bus pervedamas refinansavimas.

Patvirtinus kliento paraišką, jis kiekvieną mėnesį įsipareigoja grąžinti nurodyto dydžio sumą ir tokiu būdu padengti visus turimus įsiskolinimus. Esant reikalui, visada galima konsultuotis su Skolometras komanda, pateikiant elektronines užklausas 24 valandas per parą.