SMScredit.lt

smscreditPaskolos: nuo 50 iki 750 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 14 iki 30 d.Gauti paskolą

SMScredit.lt, valdoma UAB „Credit Service“, yra Lietuvoje puikai žinoma ir vertinama kreditų teikimo bendrovė.

Siūloma skolintis sumas nuo 50 iki 750 eurų ir grąžinti jas per 14- 30 dienų. Tačiau, jei iškyla nenumatytų finansinių sunkumų, SMScredit.lt (kitaip nei dauguma panašias paslaugas teikiančių bendrovių) leidžia skolos grąžinimo terminą pratęsti. Tokiu atveju reikia sumokėti konkrečiai pinigų sumai taikomas palūkanas.

Bendrovės šūkis „Pinigai reikiamu metu“ atskleidžia ir tai, kad klientų patogumas yra pagrindinis bendrovės prioritetas. Gauti norimą kreditą galima bet kurio paros metu dėl 24 valandas veikiančios nesudėtingos registracijos sistemos. Taip pat, siekiant užtikrinti paslaugos sklandumą ir patogumą, nuolat peržiūrimos ir atnaujinamos techninės ypatybės, atsižvelgiama į klientų pageidavimus dėl konkrečių paslaugų tobulinimo ar plėtimo, neretai siūlomos įvairios akcijos (pavyzdžiui, pirmajam kreditui nėra taikomos palūkanos ar pan.).

SMScredit.lt teikiamos paskolos jūsų kišenėje atsiranda per 15 minučių, o jei iškyla klausimų, visada galite pasitarti su bendrovės darbuotojais, atsakinėjančiais į skambučius 7-22 val. Bendrovės kolektyvas kuriamas siekiant užtikrinti nuolat tobulėjančią ir svarbiausia – į klientą orientuotą žmonių grupę, galinčią užtikrinti, kad pasirinktos paslaugos būtų įvykdytos sklandžiai, palankiai ir nesudėtingai.

Tam, kad patys įsitikintumėte SMScredit.lt veiksmingumu, pakaks surinkti vos kelis telefono mygtukus ir jūsų sąskaitoje atsiras norima suma. Nepamirškite pasinaudoti pirmojo kredito galimybe, kadangi jam nėra taikomos palūkanos.