Taupkase.lt

taupkasePaskolos: nuo 1000 iki 30 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti paskolą

Taupkase.lt – tai viena iš kredito įstaigų Lietuvoje, savo paslaugas išskirtinai teikianti asmenims, gyvenantiems Kaune, Jonavoje, Kaišiadoryse, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Jurbarke, Raseiniuose, Prienuose ir Kėdainiuose. Norint tapti taupkase.lt klientu, reikia būti vyresniu nei 18 metų Lietuvos Respublikos piliečiu, turinčiu nuolatines pajamas ir nuolatinę darbo vietą.

Tinkamą paslaugą ir pasiūlymą ras kiekvienas klientas – nuo perkančiųjų automobilius iki šeimų, norinčių įsigyti būstą. Dėl dėmesio individualiems klientams, kiekvieno atvejis bus atskirai peržiūrėtas, įvertintas, pasiūlant geriausią ir efektyviausią sprendimą.

Dažniausiai klientai renkasi vartojimo paskolą, kurios palūkanos prasideda nuo 6%. Didžiausia suma, kurią galima pasiskolinti – 30 000 eurų. Norint gauti tokį kreditą, reikia užpildyti paraišką ir po 48 valandų gauti atsakymą. Kreditas grąžinamas mėnesinėmis įmokomis, o esant poreikiui ir galimybėms, visa paskola gali būti sumokama prieš termino pabaigą – tai nieko nekainuos.

Dar viena populiari taupkase.lt siūloma kredito rūšis – paskola automobiliui. Užpildę reikiamus dokumentus, klientai gali tikėtis greito atsakymo dėl kredito suteikimo. Maksimali paskolos suma siekia net 30 000 eurų, kuriuos įsipareigojama grąžinti per 60 mėnesių. Vėlgi, turint pakankamus finansinius išteklius, kreditą nemokamai galima grąžinti ir anksčiau. Taupkase.lt finansuoja net iki 100% jūsų transporto vertės, o automobilio amžius visiškai neribojamas. Priešingai nei kitos kredito bendrovės, taupkase.lt nereikalauja įkeisti automobilio.

Klientai renkasi ir būsto paskolas, kurias galima skolintis iki 30 metų. Tai puikus pasiūlymas šeimoms, norinčioms užsitikrinti stabilumą. Šį kreditą taip pat galima grąžinti ir terminui nepasibaigus.