Vivus.lt

vivusPaskolos: nuo 75 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą

Vivus.lt – tai lietuviams puikiai pažįstama kreditų bendrovė, kurią valdo UAB „Credit Service“. Pagrindinis bendrovės siekis – pasiūlyti klientams patogiausias paskolos sąlygas. Skolintis galima nuo 75 iki 3000 eurų. Sumą reikia grąžinti per 1-24 mėnesius. Jei iškyla nenumatyti nesklandumai, terminas gali būti pratęsiamas dar vienam mėnesiui, susitarus su bendrovės darbuotojais.

Pirmasis žingsnis, kurį turėtumėte padaryti norėdami gauti vivus.lt kreditą, užsiregistruoti internetiniame tinklalapyje. Patogi ir lengva registracija ne tik leis pinigams pasiekti jūsų piniginę, bet ir suteiks galimybę dar atidžiau įsigilinti į sutarties sąlygas, stebėti grąžinimo terminus bei konkrečiai jums taikomus pasiūlymus ir nuolaidas.

Paslaugos atlikimo greitis priklauso nuo sumos, kurią skolinatės, taip pat nuo jūsų paskolų istorijos, tačiau, jei jūsų kreditas nėra didelis ir neturite jokių finansinių pažeidimų – pinigus turėtumėte gauti netrukus.

Grąžinti pasiskolintą pinigų sumą galėsite tiek internetiniu pavedimu, tiek ir atvykę į bet kurį Lietuvoje veikiantį komercinį banką. Šiuo atveju, verta priminti, kad norint gauti paskolą naudojantis vivus.lt paslaugomis, privaloma būti Lietuvos Respublikos piliečiu ir nuolat gyventi Lietuvoje. Taip pat, kreditas bus suteiktas tik tada, jei jūs patenkate į amžiaus grupę nuo 18 iki 70 metų.

Taigi, norėdami greitai ir patogiai pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą, galite kreiptis į vivus.lt. Kokybiškas paslaugas siūlanti ir į klientą orientuota bendrovė pasirūpins, kad jums būtų sudarytos geriausios sąlygos ir užmegztas ilgalaikis ryšys su paslaugos teikėju.