alternatyvos greitiesiems kreditams

Alternatyvos greitiesiems kreditams

Jei jums skubiai prireikė pinigų, tikriausiai pirmoji į galvą šovusi mintis – greitieji kreditai arba greitosios paslaugos. Tai yra itin populiarus ir plačiai paplitęs dalykas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kaip bebūtų, neskubėti priimti sprendimų ir gerai apgalvokite savo veiksmus. Gal turite kokių nors alternatyvų, kurios padėtų išvengti greitųjų kreditų užkraunamos didžiulės finansinės naštos? Šiame straipsnyje pamėginsime apžvelgti greitųjų kreditų alternatyvas.

Skolinimasis ne iš įmonių. Įmonės yra pelno siekiančios organizacijos, todėl natūralu, kad už šią paslaugą (pinigų skolinimą), jums reikės sumokėti tam tikrą kainą. Tačiau kam mokėti, jei galite nemokėti? Juk daugeliu atveju pinigų galite pasiskolinti iš žmonių. Pirmiausiai kreipkitės į savo artimuosius bei draugus. Jei jie padėti nenori arba negali, pabandykite ieškoti gerų žmonių internete. Nors šis scenarijus labai mažai tikėtinas, pabandyti tikrai verta. Tokiu būdu išvengsite palūkanų ir visų kitų mokesčiu. Kitaip tariant, sutaupysite pinigų.

Parduokite nenaudojamus daiktus. Jei pinigų suma, kurią ketinate pasiskolinti iš greitųjų kreditų įmonės nėra labai didelė, galite tiesiog parduoti daiktus kurie jums nėra reikalingi. Bene visi žmonės savo namuose turi daiktų kurie jiems nereikalingi arba yra itin mažos reikšmės. Tokius daiktus galima greitai parduoti internetu – patalpinkite skelbimą, suradus pirkėją išsiųskite daiktą paštu ir gaukite pinigus į savo banko sąskaitą. Tiesa, jei pinigų jums reikia labai skubiai, šis metodas nėra tinkamas – parduoti daiktus užtrunka šiek tiek laiko.

Susiraskite trumpalaikį papildomų pajamų šaltinį. Tai yra bene geriausias būdas, kaip galite išvengti skolinimosi. Net jei ir dirbate darbą pilnu etatu, galite pakentėti ir po darbo padirbėti papildomai. Taip gausite papildomų pajamų ir galbūt išvengsite paskolos. Pagalvokite, kokius įgūdžius jūs turite ir kur jie gali būti naudingi. Tuomet belieka įdarbinti savo žinias ar patirtį ir už tai gauti bent jau šiokį tokį atlygį.

Kaip matote, alternatyvų greitiesiems kreditams ir paskoloms tikrai yra. Juolab čia toli gražu ne visi įmanomi būdai gauti pinigų, todėl tiesiog pasitelkite fantaziją ir atsižvelkite į savo konkrečią situaciją.