tinkamiausios paskolos pasiulymas

Kaip gauti tinkamiausią paskolos pasiūlymą?

Jei nusprendėte pasiimti greitąjį kreditą ar trumpalaikę paskolą, tikriausiai turite interesą pasiskolinti kuo daugiau pinigų už kuo mažesnę kainą. Tai reiškia, kad jums reikia atsirinkti patį tinkamiausią greitųjų kreditų kompanijų pasiūlymą ir juo pasinaudoti. Šiame straipsnyje pateikiame keletą patarimų, kurie jums turėtų padėti gauti patį geriausią paskolos pasiūlymą.

Pateikite daug užklausų. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų skolinantis – žmonės net nesvarsto įvairių galimybių ir pasirenka pirmą pasitaikiusį variantą. Skolinantis siūlome neskubėti ir apsvarstyti visus galimus variantus. Kaip tai padaryti praktikoje? Tiesiog išsiųskite paskolos gavimo užklaustas bent 5 greitųjų kreditų kompanijoms ir laukite jų atsakymo – tai nieko nekainuoja. Kai gausite atsakymus, jums beliks palyginti kiekvienos kompanijos pasiūlymą ir išsirinkti patį tinkamiausią.

Pasitarkite su profesionalu. Net jei jums ir atrodo, kad jūs viską žinote ir mokate, tai yra toli gražu netiesa. Būtent dėl šios priežasties visuomet rekomenduojame pasitarti su savo srities profesionalais. Geriausia, jei tas žmogus yra jūsų draugas ar pažįstamas – tokiu atveju galite tikėtis visiško nuoširdumo ir tikslios informacijos. Net jei neturite tokių draugų, rekomenduojame pasitarti su greitųjų kreditų kompanijų klientų aptarnavimo personalu, kuris gali pasiūlyti naujų idėjų ir tokiu būdu sutaupyti jums pinigų. Negalvokite, kad vienintelis jų tikslas yra įsiūlyti jums paslaugą ir palikti likimo valiai – daugelis šiuolaikinių, socialiai atsakingų įmonių siekia patenkinti savo klientų poreikius, o ne tik parduoti paslaugą.

Derėkitės. Net jei jums ir atrodo, jog deryboms vieta yra tik turguje ir jokioje rimtoje įmonėje nusiderėti neįmanoma – klystate. Jūs galite sau išsiderėti geresnį kredito pasiūlymą, tai ne kartą įrodyta praktikoje. Žinoma, derybų metodai šioje srityje kur kas skiriasi nuo derybų turguje, tačiau pabandyti tikrai verta. Gavę paskolos pasiūlymą (net jei jis jus tenkina), neskubėkite jo priimti ir pabandykite daugiau pabendrauti su jus aptarnaujančiu darbuotoju – galbūt gausite papildomų paslaugų už dyką arba sutarsite dėl palankesnių kredito grąžinimo sąlgyų.