paskolos internetu

Kaip skolintis internetu

Jei skubiai prireikė pinigų, tikriausiai pats geriausias būdas jų gauti greitai – paskolos ir greitieji kreditai. Galime tik padėkoti mokslui ir naujosioms technologijoms, kadangi šiais laikai pinigų gauti galime net neiškėlę kojos iš miegamojo ar svetainės. Viską ką jums reikia turėti norint pasiskolinti pinigų, tai elektroninės bankininkystės sąskaitą, kompiuterį bei interneto prieigą. Jei norite artimiau susipažinti su skolinimosi internetu ypatumais, prašome toliau skaityti šį straipsnį.

Visų pirma, norėdami gauti paskolą, turite susirasti kas jums ją suteiks. Tai padaryti nėra itin sunku – jei vis dar neturite favorito (kompanijos, iš kurios norėtumėte pasiskolinti pinigų), rekomenduojame pasinaudoti paieškos variklio paslaugomis, pvz. Google.lt. Į paieškos langelį įveskite raktažodį “Paskolos” arba “Greitieji kreditai” ir prieš jus akimirksniu atsivers vis šūsnis įvairiausių pasiūlymų skolintis. Nebūkite spontaniški ir prieš skolinantis susiraskite patį optimaliausią variantą jūsų situacijai – mažiausias palūkanas arba geriausias kredito grąžinimo sąlygas siūlančią bendrovę.

Kai išsirinksite įmonę, iš kurios ketinate skolintis, būsite paprašytas prisiregistruoti prie jų internetinės svetainės duomenų bazės. Procesas iš tiesų paprastas ir optimizuotas, užtruksite vos keletą minučių. Kuomet jau būsite užregistruotas vartotojas, turėsite patvirtinti savo tapatybę ir mokumą. Dažniausiai tai yra įgyvendinama pervedant 1 euro centą į kreditoriaus sąskaitą. Jei esate itin keblioje situacijoje, ir jūsų sąskaitoje šviečia apvalūs nuliai, galite surasti tokią kreditų įmonę, kuri siūlo paskolas be jokio patvirtinimo mokesčio.

Kuomet jūsų tapatybė bus patvirtinta, kreditorius gaus prieigą prie jūsų duomenų iš sodros, įvertins jūsų mokumą ir keliolikos minučių bėgyje pasiūlys paskolos pasiūlymą. Kai gausite pasiūlymą, galėsite su juo sutikti arba nesutikti. Jei su pasiūlymu sutiksite, paskola į jūsų asmeninį banko sąskaitą bus pervesta per keletą minučių ir nuo tos akimirkos įsigalios sutartis tarp jūsų ir greitųjų kreditų bendrovės. Taip pat, jau galėsite naudotis gautomis lėšomis.

Pildant paraišką paskolai, galite pasirinkit įvairias funkcijas, pavyzdžiu, kurią dieną mokėsite įmokas, kokiam terminui bus suteikta paskola ar net nusikelti pirmosios įmokos terminą tam tikram laikui į priekį. Labai svarbu, jog nevėluotumėte atiduoti savo paskolos ir įmokas mokėtumėte laiku. Priešingu atveju susigadinsite savo kredito istoriją ir būsite priverstas sumokėti nemenkus delspinigius. Jei įmokos dieną neturite reikiamos pinigų skolos, rekomenduojame pasinaudoti įmokos atidėjimo arba paskolos refinansavimo paslaugomis.