paskolu kaina

Kiek kainuoja skolinimasis

Dažnas iš jūsų tikriausiai bent kartą esate susimastę, kiek jums iš tikrųjų kainuos paskola ar greitasis kreditas. Visi yra girdėję apie grėsminguosius paslėptus mokesčius, kurie užkrauna papildomą finansinę naštą. Paslėpti mokesčiai yra mitas arba praeities kredito kompanijų klaidos, tad apie juos galite nebesijaudinti. Kaip bebūtų, reikia apskaičiuoti ir įskaičiuoti visas galimas išlaidas ir finansines atsakomybes, kurias jūs prisiimate skolindamiesi iš įvairių kreditorių

Palūkanos. Pirmas ir tikriausiai pats akivaizdžiausias mokestis, kurį jūs turėsite sumokėti. Palūkanos yra greitųjų kreditų uždarbis, kurį jos gauna už tai, kad suteikia jums finansines paslaugas. Tai reiškia, kad turėsite atiduoti sumą kurią pasiskolinote bei tam tikras palūkanas, kurios yra nustatytos jūsų paskolos sutartyje.

Visos palūkanos yra išreiškiamos procentine išraiška ir gali būti labai įvairios. Maksimalios palūkanos greitųjų kreditų rinkoje šiuo metu yra 200 procentų. Tai reiškia, kad jei pasiskolinote 10 eurų, jums gali tekti atiduoti 30 eurų. Skolinantis iš bankų palūkanos bus žymiai mažesnės, tačiau paskolos sąlygos bus taip pat griežtesnės. Be to, pasiskolinti iš banko gali toli gražu ne kiekvienas ir tai užtrunka kur kas daugiau laiko nei skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių. Maža to, egzistuoja ne viena greituosius kreditus teikianti įmonė, siūlanti pirmąją paskolą visiškai nemokamai. Tai reiškia, kad jums grąžinti reikės lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinote.

Administravimo mokestis. Būtent administravimo mokesčiai labai dažnai yra pavadinami „paslėptais“, tačiau jie tikrai nėra paslėpti – viskas aiškiai nurodoma dar prieš pasirašant paskolos sutartį. Deja, daugelis žmonių to nepaiso ir po to lieka labai nustebę. Administracinio mokesčio dydis gali būti labai įvairus. Kai kurios įmonės taiko mėnesį administracinį mokestį, kai tuo tarpu kitose įmonėse jis yra vienkartinis.

Delspinigiai. Tikriausiai pats nemaloniausias mokestis. Jei paskola jums tampa per didele našta ir nebesugebate laiku sumokėti įmokų, papildomai teks mokėti ir delspinigius kurie yra proporcingi jūsų paskolos dydžiui ir delsimo laikotarpiui. Šiuo atveju rekomenduojame pasinaudoti refinansavimo paslaugomis ir išvengti nereikalingų išlaidų.