Building-Credit-Fast

Paskolos per 15min

Ne visi greitieji kreditai yra tokie greiti, kaip skelbiasi. Pildant paraiškas kai kuriose greitųjų kreditų įmonėse atsakymo gali tekti palaukti net apie parą ar dar ilgiau. O ką daryti, jei pinigų reikia jau čia ir dabar? Atsakymas labai paprastas – naudokitės paskolomis tų įmonių, kurios aiškiai pareiškia, jog paskolos išdavimas neužtrunka ilgiau nei 15 minučių. Tokių įmonių yra ne 1 ir ne 2, tad galėsite pasirinkti iš jums labiau patinkančio ir tinkančio varianto.

Greiti pinigai

Tikriausiai žinote posakį, kad su didele galia ateina didelė atsakomybė. Jis puikiai tinka ir šioje vietoje – pinigus galite gauti vos per 15 minučių, tačiau nepamirškite, kad už viską turėsite atsakyti. Niekada nepagailėkite papildomų 20 – 30 minučių išanalizuoti visiems pasiūlymams, pasverti rizikai ir apskaičiuoti savo galimybes. Tie keletas faktorių gali nulemti jūsų finansinį stabilumą ateityje.

Greiti pinigai, greitieji kreditai ir greitos paskolos dažnai aptemdo žmonių protus, todėl jie priima ne visiškai logiškus sprendimus ir tokiu būdu prisidaro sau nereikalingų ir beprasmiškų problemų. Bene pagrindinė taisyklė – negalima skolintis esant nestabilios būklės. Pvz., esate apsvaigęs nuo alkoholio ir turite galimybę gauti pinigų tolimesnėms linksmybėms per 15 minučių. Ryte jūs gal net neatsiminsite, jog vakar, būdamas išgėręs, prisiėmėte tokią finansinę atsakomybę, todėl tai bus labai apmaudu ir sunku. Tokie atvejai praktiškai niekada nesibaigia teigiamas rezultatais. Antroji taisyklė – nesiskolinkite vien dėl to, kad galite tai padaryti. Pasiskolinti gali kone visi, tačiau ar jums tikrai to riekia? Prieš skolinantis reikėtų įvertinti du faktorius: ar jums tikrai reikia pinigų ir jei atsakymas teigiamas, ar nėra jokių kitų, pigesnių būdų, jiems gauti? Visi puikiai žinome, kad paskolos ir greitieji kreditai nėra pats pigiausias būdas gauti papildomų pinigų. Ypač, kai tai yra greitieji kreditai, išduodami vos per keletą minučių. Jei jums pinigų reikia ne būtent šiuo momentu, o tarkime rytdienai ar kitai savaitei, siūlome pasinaudoti kitų kreditorių paslaugomis – jie dažnai pateikia gerų pasiūlymų ir akcijų, todėl paskolos kainuoja šiek tiek pigiau nei itin greiti kreditai.