paskolu pliusai ir minusai

Paskolų privalumai ir trūkumai

Norint pasiskolinti pinigų iš greitųjų kreditų kompanijų, reikia suprasti privalumus ir galimas rizikas. Būtent dėl šios priežasties sudarėme trumpą sąrašą pagrindinių privalumų ir trūkumų, kuriuos su savimi atsineša paskolos.

Greitųjų paskolų privalumai:

Jokios biurokratijos. Daugelis esate susidūrę su paskolomis iš bankų. Vieni jas turi, kiti tik bandė gauti. Tikriausiai žinote, koks ilgas ir varginantis tai procesas, kiek dokumentų reikia pildyti ir kaip ilgai laukti įvairių įvertinimų atsakymų. Su greitaisiais kreditais daug paprasčiau, viskas vyksta žymiai greičiau. Paskolą galite gauti vos per kelias minutes, nepildydami jokių sudėtingų formų ir nelaukdami atsakymų. Žinoma, skolinama suma yra atitinkamai mažesnė.

Pagalbos ranka sunkioje situacijoje. Niekada negali žinoti, kuomet ateis tas laikas kai skubiai prireiks pinigų ir neturėsite iš kur jų pasiskolinti. Tokiu atveju greitieji kreditai ir paskolos gali būti paskutinis šiaudas, už kurio dar realiai įmanoma griebtis. Nors spaudoje figūruoja tik neigiamos istorijos apie tai, kaip kreditai griauna gyvenimus ir įklampina žmones į nesibaigiančias skolas, yra ne ką mažiau žmonių, kuriems greitieji kreditai itin pagelbėjo ir sukūrė geresnį gyvenimą.

Lanksčios paskolos grąžinimo sąlygos. Priešingai nei atidavinėjant paskolas bankams, mokant kredito įmokas galima pasirinkti iš daugelio funkcijų kurios suteikia lankstumą ir tokiu būdu palengvina paskolos atidavimą. Pavyzdžiui, galite nusikelti datas, sumažinti įmokų sumas ar net refinansuoti savo kreditą.

Greitųjų paskolų trūkumai:

Didelė kaina. Tikriausiai visiems gerai žinomas ir pats pagrindinis trūkumas, atbaidantis žmones nuo greitųjų kreditų – didžiulės palūkanos. Taip, tai tiesa, palūkanos čia žymiai didesnės nei skolinantis iš bankų, tačiau tokiu būdu sumokama atitinkama kaina už greitas paslaugas ir riziką, kurią prisiima kreditų bendrovės duodamos paskolas bene visiems jų prašantiems.

Besąlygiškas prieinamumas. Nors iš pirmo žvilgsnio tai galėtų atrodyti ne kaip trūkumas, o kaip privalumas, žmonių lengvabūdiškumas paverčia šią ypatybę trūkumu. Paskolos yra prieinamos bene visiems, todėl dažnai skolinasi ir tokie žmonės, kurie iš tikrųjų skolintis neturėtų. Taip pat dažnas atvejis, kai žmonės pervertina savo galimybes ir pasiskolina per daug, ko pasekoje susiduria su sunkumais atidavinėjant paskolą.