Paskolos be užstato

Svarstote apie galimybę gauti paskolą? Tačiau nesate tikri ar ją galėsite gauti, neturėdami jokio jums priklausančio turto? Laimei, tai ne problema. Šiandien greitos paskolos be užstato yra daugeliui vartotojų jau įprastas finansinių problemų sprendimo būdas. Todėl, jei susiduriate su finansiniais sunkumais, galite būti ramūs, kad kredito bendrovės neprašys jūsų įkeisti savo turtą. Žemiau pateikiame kreditorių sąrašą, iš kurio galėsite išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį šių finansinių paslaugų teikėją. Tuomet tereikės spustelėti „GAUTI PASKOLĄ“, kreditorių tinklalapyje užpildyti paraišką ir luktelėti, kol jums bus suteikta greita paskola be užstato.

credit24Paskolos: nuo 100 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 36 mėn.Gauti paskolą
minipaskolaPaskolos: nuo 100 iki 2000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 2 iki 24 mėn. Gauti paskolą
paskoliukasPaskolos: nuo 100 iki 1000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 iki 55 d.Gauti paskolą
taupkasePaskolos: nuo 1000 iki 30 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti paskolą
piniginePaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 d. iki 48 mėn.Gauti paskolą
creditstarPaskolos: nuo 50 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 5 d. iki 36 mėn.Gauti paskolą
smscreditPaskolos: nuo 50 iki 750 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 14 iki 30 d.Gauti paskolą
protingapaskolaPaskolos: nuo 300 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti kreditą
mano paskolaPaskolos: nuo 300 iki 10 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 60 mėn.Gauti paskolą
vivusPaskolos: nuo 75 iki 3000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą
ecocreditPaskolos: nuo 100 iki 1400 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 1 iki 24 mėn.Gauti paskolą
bobutespaskolaPaskolos: nuo 50 iki 4000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 2 iki 48 mėn.Gauti paskolą
finbeePaskolos: nuo 300 iki 6000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 12 iki 60 mėn.Gauti paskolą
smspinigaiPaskolos: nuo 100 iki 1000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 d. iki 4 metų.Gauti paskolą
providentPaskolos: nuo 100 iki 2100 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 45 iki 90 savaičių.Gauti paskolą
paskolostauPaskolos: nuo 60 iki 1500 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 15 d. iki 2 mėn.Gauti kreditą
savyPaskolos: nuo 200 iki 35 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 3 iki 60 mėn.Gauti paskolą
bigbankPaskolos: nuo 750 iki 15 000 Eur. Grąžinimo terminas: nuo 6 iki 72 mėn.Gauti paskolą

Greita paskola be užstato Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose

Anuomet norint gauti paskolą, tekdavo fiziškai keliauti į komercinius bankus ar kreiptis į panašaus tipo paskolų teikėjus. Tekdavo pildyti daugybę dokumentų ir labai ilgai laukti kreditorių atsakymo dėl paskolos paraiškos patenkinimo arba atmetimo. Tokios ilgos procedūros labai apsunkindavo paskolos gavimą. Todėl lygindami tuometinę situaciją su dabartine – matome radikalius ir esminius pokyčius. Dabar paskolos internetu be užstato yra daugelio vartotojų dažnas pasirinkimas.

Šiomis dienomis nė nereikia apsilankyti kreditorių filiale, kad galėtumėte pateikti paraišką norimo dydžio kreditui gauti. Ką jau kalbėti apie tai, kad nėra prašomas užstatas, kuris anksčiau daugeliui klientų tapdavo pagrindine kliūtimi, trukdančia gauti paskolą. Todėl, jei jums reikalinga paskola be užstato – ją galite gauti labai greitai ir paprastai.

Nėra svarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate ar kurioje mūsų šalies dalyje šiuo metu esate. Skubios paskolos be užstato Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose, miesteliuose ar kaimeliuose gali būti suteiktos be jokių papildomų rūpesčių – tereikia pasinaudoti internetu ir nuotoliniu būdu užpildyti paraišką kreditui gauti. Dažniausiai vartotojai atsakymo sulaukia penkiolikos arba trisdešimties minučių bėgyje, todėl nereikia ilgai laukti, kol sužinote ar jums bus suteiktas norimas kreditas be užstato.

Kada dažniausiai kreipiamasi dėl paskolos internetu be užstato

Vartotojai į kredito bendroves dėl paskolos internetu be užstato kreipiasi dėl skirtingų priežasčių, tačiau galima išskirti keletą dažniausių:

  • Laiku negavote atlyginimo. Kaip bebūtų gaila, tačiau mūsų šalyje su tokiomis nemaloniomis situacijomis susiduriama pakankamai dažnai. Jei pakankamai kruopščiai planuojate savo išlaidas ir esate labai tiksliai suplanavę savo mėnesinį biudžetą, o atėjus atlyginimo dienai jo negaunate – turite didelę problemą, kurią reikia kuo greičiau išspręsti. Tuomet labai praverčia greita paskola be užstato.
  • Pernelyg greitai išleidote savo pinigus. Tai dar viena situacija, su kuria tenka susidurti neretam iš mūsų. Jei esame linkę išlaidauti ar tiesiog susidūrėme su labai nepalankia situacija, kuri pareikalavo didesnių išlaidų, galime pasinaudoti kreditorių teikiamomis paslaugomis.
  • Neplanuotos išlaidos. Niekada negalime žinoti, kada suges mūsų automobilis ar kita kasdien naudojama buitinė technika. Taip pat negalime žinoti ar prireiks papildomų išlaidų medicininėms paslaugoms. Situacijų yra daugybė, todėl, jei susiduriate su neplanuotomis išlaidomis, paskolos internetu be užstato gali būti puiki išeitis.
  • Norite įsigyti brangesnį pirkinį. Net jei jūsų mėnesinis atlyginimas yra pakankamai nemažas, o finansų planavimas jums nėra sudėtinga užduotis – kartais gali atsirasti būtinybė įsigyti vieną ar kitą brangesnį pirkinį, todėl, jei neturėsite pakankamų santaupų, šį klausimą galės išspręsti paskola be užstato.

Kai norite kreiptis dėl greitos paskolos be užstato

Jei šiuo metu jūsų finansinė padėtis yra pakankamai nestabili arba tiesiog susidūrėte su labai nemalonia ir neplanuota situacija, kuri pareikalavo didelių išlaidų – puikiai suprantama, kad galite norėti kreiptis dėl greitos paskolos be užstato.

Tokiu atveju pirmiausia reikėtų labai gerai įvertinti savo finansines galimybes, t.y. kokios yra tikrosios jūsų mėnesinės pajamos. Neretai vartotojai turi kur kas daugiau finansinių įplaukų nei jų oficialus atlyginimas, todėl tik jūs patys galite žinoti tikrąją padėtį. Tuomet patariama nustatyti pagrindines kiekvieną mėnesį patiriamas išlaidas. Kai prieš savo akis turėsite tikslius finansinius duomenis, galėsite lengviau įvertinti ar pajėgsite laiku grąžinti gautą paskolą be užstato.

Galiausiai jums reikės peržiūrėti šiuo metu Lietuvoje veikiančių oficialių kreditorių taikomus paskolų pasiūlymus. Kad pasirinkimo procesas būtų greitis – kredito bendrovę galite pasirinkti iš aukščiau pateikto sąrašo. Sąraše esančios visos kredito bendrovės teikia paskolas be užstato, todėl kreipiantis dėl paskolos jums nereikės įkeisti savo asmeninio turto.

Jei sąraše radote bendrovę, kuri atitinka jūsų keliamus reikalavimus, tuomet paspaudę „GAUTI PASKOLĄ“, būsite nukreipti į kreditorių tinklalapį, kuriame rasite daugiau jums aktualios informacijos. Prieš užpildant paraišką, taip pat galite pasinaudoti paskolos be užstato skaičiuokle ir įvertinti pateikiamus duomenis. Tuomet užpildysite paskolos paraišką ir palauksite, kol kredito bendrovės specialistai įvertins jūsų mokumą ir bendrą finansinę padėtį. Jei atitinkate kreditorių taikomus reikalavimus, tuomet greitos paskolos be užstato bus pasiekiamos ranka. Dažniausiai kreditoriai atsako per apytiksliai penkiolika minučių, jei kreipiatės jų darbo valandomis.

Taigi, jei kreipsitės dėl greitos paskolos be užstato – galite būti tikri, kad jums nereikės įkeisti savo turto, todėl norimo dydžio paskolą gausite labai greitai, paprastai ir sklandžiai.