Paskolų refinansavimas

Kai norite palankesnių turimos paskolos sąlygų – Jums gali pagelbėti paskolų refinansavimas! Jei susiduriate su sunkumais grąžinant turimą paskolą ar randate geresnius finansinių paslaugų pasiūlymus, verta kreiptis į kreditų refinansavimą siūlančias kredito bendroves. Tai labai greita ir nesudėtinga. Išsirenkate Jūsų reikalavimus ir finansinę situaciją atitinkantį kreditorių ir spaudžiate „REFINANSUOTI“. Beliks kredito bendrovės tinklalapyje užpildyti paskolos refinansavimui skirtą užklausą.

manopaskolaRefinansuojama suma: iki 10 000 EurRefinansuoti
mogoRefinansuojama suma: nuo 500 iki 15 000 EURRefinansuoti
skolometrasRefinansuojama suma: iki 30 000 EURRefinansuoti
bigbankRefinansuojama suma: nuo 750 iki 15 000 EURRefinansuoti
smspinigaiRefinansuojama suma: nuo 500 iki 4000 EURRefinansuoti
bobutespaskolaRefinansuojama suma: iki 7000 EurGauti paskolą
vienapaskolaRefinansuojama suma: teirautisRefinansuoti
credit24Refinansuojama suma: iki 3000 EURRefinansuoti

Kada naudingas turimos paskolos refinansavimas?

Nors nemaža dalis kredito bendrovių klientų yra girdėję apie siūlomas paskolų refinansavimo paslaugas, vis dėlto tikrai ne kiekvienas žino, kada naudinga jomis pasinaudoti. Tačiau kadangi paskolos yra finansiniai įsipareigojimai, vartotojai turėtų labai gerai pasidomėti, kurios papildomos paslaugos jiems galėtų praversti. Taigi, kas yra paskolų refinansavimas ir kada jis naudingiausias?

Paskolų refinansavimas – turimų finansinių įsipareigojimų (paskolų) perkėlimas į kitų kreditorių rankas. Tokiu atveju refinansavimo paslaugas teikianti bendrovė padengia vartotojo turėtą paskolą ir su juo sudaro naują paskolos sutartį, kuri įprastai pasižymi mažesnėmis palūkanomis arba palankesne paskolos grąžinimo tvarka.

Kiekvieno paskolos gavėjo finansinė padėtis yra skirtinga. Nėra vieno universalaus pavyzdžio, kurį būtų galima pritaikyti kiekvienam, paėmusiam paskolą. Todėl būtų galima įvardinti bent keletą situacijų, kuriose kreditų refinansavimas yra puikus pasirinkimas.

  • Dabartinė paskola gerokai slegia jūsų pečius. Jei esame gavę paskolą, tačiau bėgant laikui supratome, kad negalėsime jos grąžinti taip kaip yra nustatyta paskolos sutartyje, tuomet turime problemą, kurią būtina kuo greičiau išspręsti – antraip bus pradėti taikyti delspinigiai. Todėl tokiais atvejais turimo kredito refinansavimas gali būti tinkama išeitis.
  • Turite daug paskolų. Kartais turime kur kas daugiau paskolų, kurioms padengti įmokas mokame kiekvieną mėnesį. Jei paskolų ne viena ir ne dvi, o kiekviena jų buvo suteikta skirtingo kreditoriaus, tuomet verta naudotis paskolų refinansavimu ir sujungus visas paskolas į vieną, mokėti tik vieną mėnesinę įmoką ir kur kas palankesnėmis sąlygomis.
  • Kiti kreditoriai pasiūlė geresnes paskolos sąlygas. Tai yra pakankamai dažna situacija. Įvairios kredito bendrovės nuolatos savo klientams siūlo naujus paskolų variantus, kurie kartais pasižymi kur kas palankesne grąžinimo tvarka ir žemesnėmis palūkanomis. Todėl jei šiandien gaunate paskolą, o kitą dieną kitoje kredito bendrovėje randate dar geresnį pasiūlymą – kodėl gi turimos paskolos nerefinansavus?

Paskolų refinansavimas – kokius veiksmus reikėtų atlikti?

Pirmiausia, jei nusprendėte, kad jums reikalingas kreditų refinansavimas, turite pasirinkti geriausiai konkrečius jūsų lūkesčius atitinkantį kreditorių. Atminkite, kad ne visos kredito bendrovės teikia refinansavimo paslaugas, todėl būtinai atsižvelkite į kreditorių teikiamų paslaugų spektrą. Aukščiau pateikėme jums refinansavimo paslaugų teikėjus, todėl pasirinkimo procedūra turėtų būti paprastesnė ir greitesnė.

Taip pat svarbu atsižvelgti ir į kreditorių galimybes – kiekviena refinansavimo paslaugas teikianti kredito bendrovė savo klientams siūlo refinansuoti labai skirtingas sumas, todėl įvertinkite savo turimų finansinių įsipareigojimų dydį, o tuomet pasirinkite kreditorių. Kai tai padarysite, spauskite „REFINANSUOTI“ ir tuomet patekę į kreditorių tinklalapį, užpildykite paskolos refinansavimo užklausą. Neilgai trukus kreditoriai apdoros jūsų užklausą. Jei paraišką pateiksite kredito bendrovės darbo valandomis, tuomet atsakymo galite tikėtis keliolikos minučių bėgyje. Paskolos refinansavimas bus labai sklandus ir nesudėtingas.